Kdo trénuje?

Jsme parta badmintonových nadšenců, která se postupem času z pár lidí rozrostla do celkem slušného počtu a dá se říct, že badminton je u nás v České Kamenici na vzestupu. Sluší se podotknout, že určitě nejsme ti, kteří začali hrát badminton v našem městě jako první.

Zdeněk Reichert

Instruktor


Badminton je mým koníčkem č. 1.

Zatím jsem absolvoval trenérský kurz v Českém Krumlově a další vzdělávací procesy mám před sebou. Největší odměna je pro mě to, když vidím, jak se děti všechno hrozně rychle učí, jde jim to jakoby samo a hlavně, když je to baví. Jestli vás zajímá, jak nám to s dětmi jde, přijďte se podívat, sami si udělejte obrázek a pak se k nám třeba přidáte. Dost řečí a jde se hrát"

Baví mě práce s dětmi, snažím se neustále shánět všechny možné informace k tomu, jak hrát, jak trénovat, prostě vše, co se badmintonu týče a podle toho i sestavovat tréninky pro děti.

Bohuslav Pádr

Instruktor


Rád pracuji s dětmi, a odměnou pro mně je jejich radost

Badminton jsme začal hrát před 4 roky pouze jako "hobík" Po přestěhování z ruch Pražského velkoměsta jsem se přidal ke skupině zde v Kamenici. Poznal jsem zde spousty lidí, slovo dalo slovo a už byl odjezd do Českého Krumlova. Badminton beru jako náplň a možnost předat něco dětem. Zároveň si stavím laťku mnohem víš a víš.

Badminton je lepší jak Pokemon GO